O nás | Pizzeria Praha 3

Vítejte na stránkách pizzerie NOMINANZA!

regionalni-vitez
winner-bigPřivítáme Vás v příjemném a stylovém interiéru naší italské restaurace NOMINANZA. Srdcem naši pizzerie Praha 3 je kuchyně, a proto si zakládáme na kvalitních, čerstvých potravinách. V čerstvosti a kvalitě spočívá naše kouzlo. Dovážíme italské suroviny přímo z Neapole a od jara do podzimu vybíráme některé suroviny na farmářských trzích. Nabízíme například steaky a špenát v bio kvalitě, čerstvé těstoviny, pizzy i domácí italské dezerty.

Od pondělí do pátku nabízí naše italská restaurace nabídku poledního menu. Rozvážíme jídla i do Vašich domovů – zajišťujeme rozvoz jídel Praha 3 a pro velký zájem naše firma rozšířila rozvozy i na Prahu 2. Naše restaurace vsadila na kvalitu a vyplatilo se. Získali jsme ocenění RESTAURACE ROKU 2012 pro Prahu 3.

Kde nás najdete a co Vám nabídneme

Italská restaurace – pizzeria Praha 3 Nominanza se nachází v dynamicky se rozvíjejícím komplexu areálu Hotelu Olšanka hned vedle vstupu do sportovně relaxačního centra.

  • Rádi Vás přivítáme v příjemném a stylovém interiéru naší italské restaurace, kde hlavním cílem jsou pokrmy připravované z čerstvých a kvalitních surovin. Všechny naše lahodné dezerty jsou pouze domácí výroby, tedy – made in Nominanza.
  • Vždy od pondělí do pátku u nás najdete zajímavou nabídku pro polední menu.
  • Zcela jistě si u nás vyberete i z široké nabídky tuzemských i zahraničních vín a taktéž osvěžujících míchaných nápojů.
  • Všechny naše pokrmy Vám rádi připravíme s sebou a samozřejmostí je možnost platby stravenkami a platebními kartami.

Na Vaši návštěvu se těší usměvavý kolektiv pizzerie Praha 3 NOMINANZA!

Rozvoz pizzy Praha 3, a Praha 2

Nabízíme rozvoz jídel zdarma pro lokality Praha 2 nebo Praha 3. Objednávejte na telefonu: +420 267 092 643